Rady a tipy

Do jaké koupelny pořídit sprchový box?

Sprchové boxy jsou výbornou náhražkou vany, která zabírá spoustu místa, a jsou ideálním řešením do malometrážních koupelen, například v garsoniérách, na celoročních chatách i chalupách. Představují skvělé řešení pro rychlou očistu těla po náročném dni. V rekreačních objektech a v podkroví je důležitým parametrem výběru sprchového boxu také jeho výška. Zvolit si můžete půlkruhové nebo čtvercové boxy s vaničkou z litého mramoru či z akrylátu. Skleněná výplň grape nebo čiré bezpečnostní sklo zajistí soukromí při sprchování. Boxy jsou snadné na údržbu díky vycvakávacích koleček rámu dveří, lehce se tak dostanete i do těžko přístupných míst. Velkou výhodou sprchových boxů je také jejich snadná instalace do každé koupelny.

Moderní koupelny a vysoké nároky zákazníků si žádají pohodlné sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou a v elegantním provedení, který zapadne do každého interiéru. Parametrem výběru je velikost masážního boxu, aby se perfektně vešel i do té nejmenší koupelny, a vy si tak mohli užít veškerý komfort při každodenní očistě. Masážní trysky, vodopád, sedátko, LED osvětlení, ventilátor, reproduktor nebo ovládací panel s připojením k telefonu a přehrávači vám připraví nezapomenutelné relaxace při sprchování každý den.

Pohodlné masážní boxy

Spoustu pohodlí vám nabídnou také sprchové masážní boxy s velkou vanou, která nahradí běžnou či rohovou vanu, která se nevejde do malých prostor. Pro nejnáročnější požadavky každého zákazníka jsou ideální volbou a jejich jedinečné funkce velmi ocení každý při jejich využití. Elektronický ovládací panel, zádové masážní trysky, masáž  nohou, příjemná, relaxační hudba z vestavěného rádia, LED osvětlení, ventilátor, a další nadstandardní vybavení vám připraví pohodové zakončení nejen náročného dne. Praktické posuvné otevírání dveří je snadné na údržbu.

Kde vybavení do koupelny pořídit?

Nejen sprchové a masážní boxy, ale kompletní vybavení koupelny můžete objednat na internetovém obchodě levna-koupelna.cz. Jedná se o specializovaný e-shop s odborně vyškoleným personálem, který vám pomůže se správným výběrem. Na levna-koupelna.cz najdete vše pro vaši novou koupelnu.