Rady a tipy

Domov není jen místo, je to i pocit. Obraťte se na architekta

Při navrhování vysněného domova není nic důležitějšího než vědět, jak proměnit prázdnou nemovitost v útulné prostředí. Interiér vystihuje váš osobní vkus, zatímco exteriér je jakousi vaší viditelnou vizitkou. Pokud se do takového projektu pouštíte poprvé, obraťte se na profesionální architektonické studio.

Vzhledem k tomu, že se rodinný dům má stát domovem, kde si uložíte osobní věci, je nezbytné stát u projektu hned od začátku. Svěřte architektovi své představy a požadavky, které by měl promítnout do návrhu. Přece jen, domov má vyprávět příběh a vyjadřovat zájmy rodiny. Pro návrh rodinného domu Kolín oslovte architektonické studio Hladík s prokazatelně pozitivními referencemi. 

Co dělá dům opravdovým domovem? 

Domov je velice ošemetný pojem. Zkrátka se jedná o sociálně konstruovanou představu. Domov je pocit vypovídající o vás samotných. Připomíná to, kdo jste a čeho si v životě vážíte. Samotná nemovitost je kostrou domova, ale nezachytí duši. Architekt tedy vtiskne rodinnému domu působivý vzhled, ale v domov ho proměníte vy samotní, vaše představy a sny. 

Kdo vám navrhne rodinný dům? 

Předtím, než začnete s vytvářením domova, potřebujete postavit samotný dům. Pro návrh rodinného domu Kutná Hora oslovte architektonické studio Hladík, který má pestré produktové portfolio. Zvládne i studie STS, územní řízení DUR, stavební povolení DSP či autorský dozor anebo odborné poradenství. V případě potřeby vám architekt dělá počítačovou vizualizaci nebo návrh interiéru. Stejně tak studio zvládne propracované 3D modely k různému využití. 

Architektonické studio Hladík vám vždy připraví unikátní a osobité řešení, dokonce se nebojí ani velkých výzev. Podívejte se přímo na stránku architekt-hladik.cz, kde najdete podrobnější informace.