kusové koberce
Dětský pokoj, Obývací pokoj

Koberce nejen do dětského pokoje

Přemýšleli jste někdy o tom, ve kterém pokoji se dosud nejčastěji setkáte s celoplošným kobercem? Pokud ne, pak vězte, že jsou to dětské pokoje. Důvody jsou velmi jednoduché. Zatímco v ostatních pokojích slouží koberec pouze pro zpříjemňování chůze, děti tráví na zemi poměrně hodně času během hry a je proto nutné, aby neseděly na studené podlaze. Koberec kromě toho, že má výborné odhlučňovací schopnosti, které ocení zejména vaši sousedé, má také výborné tepelné vlastnosti. Jestliže se rozhodnete pořídit koberec do dětského pokoje, pak nezapomínejte na jeho pravidelnou údržbu.

Pravidelně koberec vysávejte a vybírejte koberce spíše s nižším vlasem, které jsou méně náchylné na poškození. Dětské koberce jsou dostupné v mnoha barevných variantách a vzorech. Jestliže máte v pokojíčku starší nábytek, můžete právě novým kobercem vytvořit nový, modernější vzhled pokoje. V nabídce je několik koberců s obrázkovými motivy, které se určitě budou vašim dětem líbit, ale při výběru nezapomínejte na to, že koberec bývá investicí na delší dobu. Volte proto umírněnější vzory, které mohou být i v pokoji odrostlejších dětí. Naproti tomu u kusových koberců můžete klidně popustit uzdu fantazii, a vybrat koberec například s motivem oblíbené pohádkové postavy.

Kusové koberce se hodí většinou před postel, aby dítě ráno nestoupalo na studenou podlahu. U kusových koberečků se nemusíte bát ani delšího vlasu. Velmi pestrou nabídku koberců nejen do dětských pokojů, ale do všech částí bytu najdete na stránkách www.vopi.cz. Můžete si vybrat tradiční i moderní koberce, které se stanou zajímavým designovým prvkem vaší domácnosti. Bytové metrákové koberce zde najdete v maximální šíři 4m, délku si volíte sami dle vašich potřeb. Jestliže chcete někomu udělat radost novým kobercem, můžete na výše uvedených stránkách zakoupit také dárkový poukaz.