Financování, Rady a tipy

Pojďte budovat i rekonstruovat s Kovoinox

Kovoinox je pomocníkem pro profi zámečníky i domácí kutily. Ve svém sortimentu nabízí výrobky a polotovary, které dělají naše domovy elegantnějšími, praktičtějšími i bezpečnějšími. Snadno pomocí těchto výrobků zautomatizujete vaši vjezdovou bránu, či si uděláte bezpečné a estetické zábradlí s dřevěným madlem. A rozhodně nejen to.

Nerezové polotovary, včetně nerezového zábradlí, kované polotovary, hliníkové polotovary, k tomu kompletní bránové příslušenství i pohony bran, komponenty z plastu, nářadí i spojovací materiál – to je jen část sortimentu, který vám pomůže vybudovat si hezčí domov, nebo poslouží profesionálním zámečníkům, aby mohli uspokojit požadavky svých zákazníků. Pojďte na jaře budovat! Třeba novou bránu, která bude navíc automatickou a bezpečně ji otevřete a zavřete i bez toho, abyste museli vystupovat z auta. Vše potřebné vám nabídne Kovoinox.

Nechte vaši bránu, ať vám slouží ještě lépe než dříve

Už máte novou vjezdovou bránu? Nebo ji budujete? Rozhodně bude praktičtější i bezpečnější s pohonem. Kovoinox nabízí oblíbené polotovary pro výrobu bran či branek. Současně též pohony na různé typy bran – dvoukřídlé, jednokřídlé i na brány posuvné. V sortimentu má pohony od kvalitních italských výrobců.

Dřevěná madla zábradlí sluší

Stejně tak si snadno z polotovarů vyrobíte zábradlí – kované i nerezové. Příjemný akcent mu pak dodají madla. Dřevěné vypadají nejen krásně, ale jsou i příjemné na dotek a do interiéru přinesou přírodní prvek. Mají ergonomický tvar, souzní s přírodou a jsou současně estetické i praktické.

Kovoinox umí spojovat nový a starý svět

Nezáleží na tom, zdali rekonstruujete či budujete od základu. Jestli chcete hypermoderní design s nerezovými prvky, nebo s akcenty starých časů, sáhnete po kovaných polotovarech. V Kovoinox vám nabídnou obojí, a k tomu vždy ty nejmodernější technologie. Třeba co se týče pojezdů bran.