Bezpečnostní dveře
Rady a tipy

Vejděte do správných dveří

Neplánovaně jste vstoupili za dveře, kde nemáte co dělat? Právě v tento moment vás mohlo polít horko. Co když někdo jen tak vkročí do vašeho soukromí a naruší báječný pocit přátelské atmosféry domova? Braňte se dřív, než dojde k nejhoršímu!

Staré věci nahraďte novými

Dlouho uchovávané věci mají své kouzlo a loučení často nepřipadá vůbec v úvahu. Co se týče zabezpečení bytu, tady odhoďte váhání a realizujte různá vylepšení. Začněte výměnou zárubní, abyste měli jistotu stoprocentních protihlukových a izolačních vlastností. Bezpečnostní dveře splňují nejpřísnější normy a pomocí profesionální instalace je snadno umístíte v bytech různých typů. Neobávejte se narušení celkového vzhledu. V dnešní době nečiní problém vybrat design, který skvěle zapadne do okolního vybavení. Naopak ho může i patřičně zvýraznit a zkrášlit. U certifikovaných druhů počítejte například s nabídkou v několika pěkných odstínech. Nechybí patentovaný hlavní zámek, zamykání na dvanáct bodů při jednom otočení klíče nebo odolnost proti vylomení, vysazení z pantů a jinému napadení.

Kam vstoupit ve slavnostním čase?

Sváteční atmosféra Vánoc silně dýchá do mnohých domácností již začátkem adventního času. Ten se pojí se čtyřmi nedělemi – železnou, bronzovou, stříbrnou a zlatou. K prvním třem patří fialová barva pokání, k poslední růžová, označující radost. Příprava nápadité výzdoby znamená pro mnohé nejdůležitější součást slavnostních dní. Co připravujete u vás? Také kupujete jmelí a dáváte barborky do vázy pro štěstí? Pečete cukroví, posloucháte vánoční písně a nadšeně vítáte všechny přátele? Nejspíš je zajímá, jak se vám letos podařilo umístit na dveřní plochu věnce a jiné dekorace. Vaše odpověď bude snadná a rozradostněná, prostě to šlo snadno! Speciální věšáčky na dveře mají magnetické nebo univerzální držáky. Stačila chvilka pro připevnění, aniž by se ničil design kvůli připínáčkům lepicím páskám a hřebíkům.