Žižkov
Rady a tipy

Byty Na Vackově – moderní městské bydlení pro rodiny i jednotlivce

Podle údajů Českého statistického úřadu zahájili developeři výstavbu největšího počtu bytů od dob finanční krize v roce 2008. To je i případ developerského bytového projektu Na Vackově, kde se v současné chvíli chystá k dokončení na tři stovky bytů v pěti objektech. Byty budou k předání již v první polovině roku 2021 a jsou vzhledem k dispozicím vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. V rámci této etapy jsou byty již k prodeji.

Ideální lokalita pro život ve městě

Nové byty v Praze na Žižkově se nacházejí v lukrativní lokalitě Vackova v oblasti horního Žižkova. Stávající etapa počítá s celkovou výstavbou pěti objektů v ulici Malešická a navazuje na předchozí etapu v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově. Lokalita je velmi příjemná a umožňuje pohodlný městský život, veškerá občanská a sociální vybavenost včetně škol a školek jsou v těsné blízkosti, stejně jako park Židovské pece.

Nové byty v Praze na Žižkově

Byt pro rodinu i jednotlivce

Developerský projekt Na Vackově počítá v rámci pěti objektů s byty o velikosti 1+kk až 5+kk. Všechny byty mají balkón, lodžii nebo předzahrádku. Byty v nejvyšších patrech mají dokonce terasu, naopak přízemní byty disponují zmíněnou předzahrádkou umožňující venkovní posezení nebo drobné zahradničení a pěstování květin. Budovy jsou 12patrové a rozmanitě členité, vnitřní prostor díky tomu efektivně využívá veškerý prostor a je maximálně zajištěn přísun denního světla.

Developerský projekt Na Vackově

Žižkov je srdcem metropole

Žít v metropoli znamená být její součástí, což umožňuje Žižkov v mnoha ohledech. Je to čtvrť s obrovským počtem restaurací, hospod a klubů a na Žižkově to prostě žije. Své si však najde i milovník kultury, protože třetí pražský obvod je nejen domovem Divadla Járy Cimrmana, ale i Divadla Ponec, hudebního Atria nebo Paláce Akropolis. Sportovní nadšenec naopak ocení možnosti běžeckých, cyklistických nebo inlinových tras v místních parcích, ale jistě neodmítne ani fotbálek s partou přátel hned v parku vedle novostaveb.