nábytek
Obývací pokoj

Pohovka o vás prozradí mnoho. Jak vypadá ta vaše?

Málokterý člověk si uvědomuje, kolik věcí o něm leccos prozradí. Například zvolené barvy v interiéru o něm prozradí víc, než by asi chtěl. Stejně tak nábytek, který si koupí do své domácnosti, o něm prozradí mnoho věcí. Vezměme si třeba pohovku. Ta je dominantou našich obývacích pokojů, ovšem jen málokdo si uvědomuje, že o nás prozrazuje to, co třeba nechceme, aby někdo věděl. Podívejme se proto třeba na tu vaši pohovku a prozraďme si, co o vás vaše pohovka vypoví. 

Když máte pohovku ve velikosti “tak akorát”

Otázkou tedy je – jak vypadá vaše pohovka? Pokud je vaše pohovka ve velikosti, kterou lze nazvat “tak akorát”, pak jste člověkem, který to nerad přehání. Nepotřebujete se zbytečně zviditelňovat, chcete si spokojené žít. I proto jste zvolili pohovku, která není moc velká a ani moc malá, na které se sedí příjemně, na kterou případně posadíte hosta, pokud k vám někdy zamíří. A jestliže jste navíc praktický typ, má vaše ideálně velká pohovka také snímatelný potah.

Když máte pohovku s měkkým polstrováním

Má vaše pohovka měkké polstrování? Pak jste s největší pravděpodobností člověkem, který miluje pohodlí, který má pohovku nejen k posezení, ale také k povalování. Měkké polstrování doplňují určitě i velké polštářky, které vám dodávají ještě větší pohodlí. Vaším krédem je, že útulnost je něco víc než dokonalost. 

Když máte pohovku originálního vzhledu

Je vaše pohovka spíše atypická? Není nikde jinde k vidění? Je to originální kousek, z něhož dýchá luxus? Pravděpodobně jste člověkem, který si na luxus opravdu potrpí. To o vás vaše sedačka zkrátka prozrazuje. Vaše sedačka má možná prošívané opěráky nebo je kožená. Či je snad z měkkého polstrování, protože ji využíváte k odpočinku? I když má možná měkké polstrování, přesto má tvar nebo celkový vzhled jiný, než jaký má většina jiných sedaček na trhu.

Štítky: