lavio
Ložnice

Inspirace v povlečení

Bytový textil dodává prostoru teplo a vytváří útulné prostředí k odpočinku a relaxaci. Má mnoho podob a spoustu různých vlastností. Nechte se inspirovat posledními designovými trendy v oblasti ložního povlečení a oblékněte svou ložnici stylově! 

jamisson-beigeHledáte elegantní geometrický vzor v jemných tónech? Vyzkoušejte bavlněné povlečení Jamisson Beige. Dokonale sladěné odstíny čokoládově hnědé, meruňkové a béžové se promyšleně prolínají v rozmanitých křivkách a tvarech. Zakoupit jej můžete v klasické bavlně nebo v luxusním provedení bavlněného saténu. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové rozměry.

eternity-greenJste-li milovníkem výrazných linií a tvarů, pak právě pro Vás je určeno povlečení Eternity Green. Energický odstín zářivě zelené barvy se nápaditě doplňuje s šedočerným geometrickým vzorem. Výrazný moderní design ve spojení s kvalitní 100% bavlnou Vám zajistí dokonalé pohodlí a navíc prozáří celou ložnici. K povlečení je možné zakoupit také luxusní prošívaný přehoz na postel nebo stylové interiérové doplňky, jako například deku, obraz, kobereček nebo dekorační závěs.

lavioVyznavače romantického povlečení rozhodně zaujme povlečení Lavio. Nevšední spojení květinového vzoru a klasického kára v sytém modrém provedení společně tvoří jedinečný design. Povlečení se dá využít jak v moderní domácnosti, tak třeba i na stylově zařízené chalupě. K dispozici je v provedení klasické bavlny nebo praktického krepu, vše v tom nejkvalitnějším zpracování 100% bavlny. Doplnit jej můžete prošívaným přehozem.

TIP: stovky druhů povlečení najdete na jednom místě tady

Jakým vzorům dáváte v ložnici přednost vy? Hledáte výraznou geometrii, nebo decentní romantické motivy?