Novostavby Praha
Rady a tipy

TOP 3 připravované developerské projekty v Praze

Praha se každý rok rozroste o stovky nových bytů. Většinou jsou si podobné, sice moderní, ale bez duše. Náročného člověka takové bydlení nenadchne, chce víc. Na to reaguje hlavně developerská společnost Sekyra Group, a.s. Pro zájemce o kvalitní bydlení s atmosférou připravuje hned 3 výjimečné projekty.

Ve venkovském stylu

Prvním ze zajímavých projektů je obytný soubor Čakovice, vznikne v Praze 9 v Čakovicích. Vyrostou zde novostavby Praha s byty 1+kk až 4+kk. Čakovice jsou krásnou lokalitou s venkovským rázem, nová zástavba to plně respektuje. Architekti dokázali navrhnout budovy tak, aby zapadaly do stávající zástavby a současně nabídly všechny vymoženosti moderního bydlení. Výhodou lokality je zeleň, příjemné uličky lemované stromořadími navozují pocit klidu a pohody.

Novostavby Praha

S atraktivním výhledem do krajiny 

Pozornost si také zaslouží připravovaný rezidenční projekt BelariePark II. Na území Prahy 12 vzniknou nové byty Praha. Ojedinělá koncepce nabízí byty situované do údolí řeky s okouzlujícím výhledem do širokého okolí. Rezidenti si budou užívat přímý kontakt s přírodou, klid a pohodu.

 nové byty Praha

Ve znamení luxusu

Toužíte po nejvyšším komfortu? Zajímejte se o moderní bydlení ve Vinoři. Projekt Zámecký Dvůr nabídne 6 bytových domů, které vyrostou v sousedství Vinořského zámku a parku. V nabídce budou i luxusní byty 5+kk s velikostí obytné plochy 118 m2. Rezidenti budou mít k dispozici i kryté garážové stání.

 prodej bytů Praha

Všechny projekty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, singles, páry i seniory. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na prodej bytů Praha, najdete zde podrobný popis lokalit i bytů. Jestliže jste ještě nezačali řešit finance, pospěšte si, nejste jediní zájemci. Navíc vám získání hypotečního úvěru může zkomplikovat nový zákon o spotřebitelském úvěru. Více se o něm dozvíte tady.