léčivé pyramidy
Rady a tipy

Jak využít meditační pyramidu?

Meditační pyramidy nejsou žádnou novinkou na trhu, i když mnozí se s nimi setkali teprve nedávno. V současné době jsou meditační pyramidy hojně vyhledávané, a to z jednoho prostého důvodu – lidé touží po místě, kde si budou moct odpočinout, kde mohou takzvaně “dobít baterky” a kde je nikdo nebude rušit. A meditační pyramidy právě takovým místem rozhodně jsou. 

Nutné je zmínit, že se meditačním pyramidám přezdívá léčivé pyramidy. Otázkou je, co je na tom pravdy. Mnozí lidé po pobytu v pyramidě řekli, že účinky byly znatelné, že se urychlilo hojení zranění i léčba nemoci, kterou zrovna prodělávali. Jiní řekli, že si v meditační pyramidě odpočinuli jako nikdy dříve, dokonce pobyt v meditační pyramidě označili za několikahodinový spánek, který byl kvalitní a nepřerušovaný. 

Pravdou je, že meditační pyramidy nejsou léčivé v pravém slova smyslu. Jedná se spíše o prostor určený k meditaci, k odpočinku či ke čtení. 

Mediační pyramidy plné pyramidální energie

V meditačních pyramidách, kterým se také přezdívá i pyramidy energie nebo energetické pyramidy, proudí takzvaná pyramidální energie, díky které se uvnitř pyramid cítíme tak dobře a příjemně. Pyramidální energie je spojení kosmické energie a zemské energie a proudí v celé pyramidě tak, až nám brní dlaně a je nám teplo. 

Jak využít meditační pyramidu?

Meditační pyramidy je možné využít tisíckrát jinak. Nejčastěji se jedná o místo, které je stejné jako dovolená. Byť chvilka pobytu v pyramidě nás dostane do takového klidu a pohody, jako kdybychom byli týden na Maltě nebo na Mallorce na dovolené. I odborníci potvrzují to, že pobyt v meditační pyramidě se rovná několikadenní relaxaci v lázních nebo se rovná několikadenní dovolené u moře, kde nás nic netrápí. 

V pyramidě se také vyrábí pyramidální voda, kterou se polévají rostliny a díky které rostliny rostou rychleji a kvalitněji. Také se v pyramidě bojuje se škodlivými látkami v potravinách a také jsou pyramidy energie ochranou před elektrosmogem.