Rady a tipy

Nová podlaha jako pevný základ stavby

Pokud stojíte před otázkou rekonstrukce, popřípadě stavíte nový dům či komerční prostory, určitě je dobré se zaobírat klíčovými otázkami stavby. Základem jsou podlahy, které musí být odolné, stabilní, perfektně rovné a vhodné třeba pro podlahové vytápění, pokud ho zvažujete instalovat. V otázce vysoce kvalitní a funkční podlahy se svěřte do rukou skutečných odborníků s letitými zkušenostmi a výbornými recenzemi po celé České republice.

Nesporné výhody anhydritu

Velké popularitě se těší anhydritové podlahy mající spoustu benefitů oproti jiným materiálovým zpracováním. V porovnání s betonem jsou lité podlahy založeny na principu samonivelačního potěru, ten slibuje dokonalé rozprostření a tím pádem i hladký a přitom velmi pevný povrch bez dilatačních spár. Díky tomu na litou podlahu můžete položit prakticky jakoukoliv podlahovou krytinu, třeba koberec, vinyl, dřevěnou podlahu nebo dlažbu. Variant je opravdu mnoho. Přitom lité podlahy nejsou jinak fyzicky náročné na aplikaci, protože speciální samonivelační potěr je i rychle hotový a prostor do jednoho dne pochozí, což je oproti tradičního betonu nesporná výhoda. Navíc anhydritové podlahy s sebou nenesou žádný úklid prachu a další nečistoty, jak tomu bývá v případě jiných materiálů. Působnost po celé republice je velkým plusem. Pomocí kontaktního formuláře se můžete domluvit na zakázce a získat i předběžnou cenu za svou novou podlahu.

Reference hovoří jasně

Za firmou, která sází na prémiové materiály a vlastní recepturu samonivelačního potěru, stojí pozitivní recenze, jež vás přesvědčí, že tato nabídka je finančně výhodná a navíc vám společnost garantuje individuální přístup optimálně navržený pro vaše potřeby. Technici jsou připraveni vám zodpovědět všechny otázky a stejně tak se můžete těšit na cenovou kalkulaci zcela zdarma. A to se vyplatí, nemyslíte?