Rady a tipy

Přestává vás bavit zastaralý panelový byt? Víme, kde najdete dobré řemeslníky

Bydlení v panelovém bytě je českou klasikou, která s sebou přináší řadu výhod. Takový životní styl není náročný na peníze, stejně jako nevyžaduje neustálé opravy a údržbu. Vlastně vám ke štěstí stačí jedna jediná věc – zbavit se prastarého původního jádra. Jak a na koho se obrátit? 

Rekonstrukce panelového bytu 

Nebudeme si nic nalhávat. Asi nikomu z nás se nelíbí nevkusný umakart, který ve většině panelových bytů bývá starý klidně i padesát dlouhých let. Za tuto dobu podstatně zestárl, takže se v mnoha případech začíná rozpadat, kroutit a opravdu není bezpečný. Přesně proto se jedná o první oblast, na kterou byste se měli při rekonstrukci zaměřit.

Ať už vás zajímá úprava garsonky, rekonstrukce bytu 2+1, nebo bydlíte ve velké rodinné jednotce, nechte si udělat dřevěné podlahy. Ty nejen vypadají mnohem lépe než původní linoleum, ale zároveň mají i lepší tepelně-izolační vlastnosti, perfektně tlumí hluk (takže vás sousedi dole budou mít raději) a hravě odolávají veškerému namáhání po desítky a desítky let. 

Sežeňte ověřené řemeslníky 

Dávejte si pozor na to, abyste nenaletěli nejrůznějším podvodníkům. Určitě neplaťte 100 % ceny předem, vyžádejte si účtenky a řiďte se dle recenzí od předchozích zákazníků. Mezi námi se přece jen pohybuje řada podvodných firem. 

Doporučit lze třeba oblíbenou partu ze společnosti s webovými stránkami rekonstrukce bytu Praha. Řeč je o odbornících z firmy Svět interiérů, již se na trhu pohybují už od roku 2009, takže za sebou mají řadu dokončených projektů a referencí. V současnosti provádí rekonstrukce, návrhy a design interiérů, a dokonce vyrábí i vlastní nábytek na míru zákazníkům. Díky tomu si užijete komplexní služby se vším všudy. 

Mrkněte se na jejich webové stránky a ihned získáte inspiraci.