Nezařazené

Remko: kvalitní německá vzduchotechnika

Větráte pravidelně, topíte správně, ale nemůžete se zbavit plísní v domácnosti? Věnujte pozornost tichému útočníku, který má neblahý vliv na naše zdraví a je silným alergenem, který má za následek kašel, astma a časté nachlazení. Kvalitním a účinným řešením permanentně vlhkého vzduchu jsou domácí odvlhčovače vzduchu. Dle výkonu dokáží během velmi krátké doby zbavit vlhkosti a vyčistit vzduch. Přístroje na odvlhčování vzduchu jsou vybaveny displejem, hygrostatem a jejich kompaktní velikost a tichý chod ocení každý uživatel.

Bazénové odvlhčovače

Vnitřní bazény, fitness centra a velké haly potřebují bazénové odvlhčovače. Jsou určeny k pevnému zabudování do místnosti, ve které se bazén nachází (řada SLE), nebo do přilehlé místnosti, vzduch je nasáván a vyfukován přes zabudované lamely ve zdi (řada SLN). První varianta je snazší na instalaci, druhá podstatně redukuje hlučnost v prostoru bazénu. Faktorem při výběru bazénového odvlhčovače je jeho výkon, který odvozujeme podle vodní plochy bazénu a podle rozměrů dané místnosti. Přístroje pro odvlhčování vzduchu jsou až o 60% hospodárnější než běžné větrání a vytápění, jejich provoz je velice tichý, zabraňují tvoření spor a plísní, umožňují bezproblémový trvalý provoz a disponují vestavěným prostorovým hydrostatem.

Remko kvalitní německá vzduchotechnika má 35 let zkušeností a již 20 let úspěšně figuruje na českém trhu. Kromě klimatizačních přístrojů nabízí rovněž topidla a tepelná čerpadla, zdroje studené vody a domácí i profesionální odvlhčovače vzduchu. Zajistí vám odbornou montáž a zprovoznění klimatizací topidel i tepelných čerpadel. V případě, že potřebujete tyto přístroje využívat pouze krátkodobě, můžete využít pronájem těchto nejoblíbenějších výrobků u společnosti Remko.