vestavěné skříně
Rady a tipy

Vybavte kancelář nábytkem na míru

Zařizujete kancelář a přemýšlíte jaký nábytek pořídit? Pokud se rozhodnete pro kancelářský nábytek na míru, získáte útulný prostor nejen pro sebe, ale také své zaměstnance. A to je velmi důležité, protože zde budete trávit značnou část dne.

Sjednoťte design

Jednoduchost nade vše. Pokud to bude možné, sjednoťte design kancelářského nábytku. A to nejen po barevné stránce, ale také co se týče zvoleného dřevěného dekoru. Nesnažte se zbytečně kombinovat, nemuselo by to přinést kýžený efekt.

Skryjte stohy papírů

Nevystavujte na obdiv klientů stohy papírů, ale chytře je před jejich zraky skryjte. K tomuto účelu poslouží vestavěné skříně s pojízdnými dveřmi.

Rozdělte prostor

Většina lidí nemá ráda, když jim neustále někdo hledí při práci přes rameno. Umožněte jim mít jejich vlastní prostor. K oddělení jednotlivých pracovníků firmy často využívají různě vysokých skříní.

Vestavěný nábytek

Vsaďte na menší stoly

Na prostorově velké stoly se toho více vleze, ale jen málokdo na nich udrží pracovní pořádek. Vsaďte proto na menší stoly. Navíc se jich do kanceláře vleze více, což oceníte zejména v případě, kdy plánujete rozšířit svůj pracovní tým.

Pracovní stoly také můžete nechat vybavit úložným prostorem pro nejdůležitějších věcí, které pracovník potřebuje mít neustále u sebe.

Využijte prostor na maximum

Má vaše kancelář netypické výklenky? Byla by škoda je nechat bez povšimnutí a nechat bez využití. Vestavěný nábytek na míru se přizpůsobí i těmto místům.

Kancelářský nábytek na míru a rozmístění jednotlivých kusů si můžete navrhnout sami, nebo si nechejte poradit od odborníků. Vytipujte si firmy, kontaktujte je se svou poptávkou a požádejte je o vyhotovení nezávazné cenové nabídky.