Financování

Zaskočil vás vysoký doplatek za energie? Je tu snadné řešení!

Máte už několik let nastavené zálohy na energie stejně? Vždy vám současné zálohy stačily, ale letošek je výjimkou, protože vás zaskočil vysoký doplatek za plyn, elektřinu nebo vodu? Vliv na to může mít zvýšený odběr anebo vyšší ceny. Ceny za energie se rok od roku zvyšují a v kombinaci s vyšším odběrem to může znamenat i nedoplatek ve výši několika tisíc korun. Co dělat, když na zaplacení nedoplatku nemáte momentálně dostatek peněz? V takovém případě pomohou půjčky. 

Rychlost půjčky je důležitá

Nedoplatek za energie chodí většinou ve formě složenky, která má 14denní platnost. V případě, že složenku nestihnete zaplatit včas, budou vám naúčtované vysoké poplatky jako penále nebo se rovnou můžete rovnou dostat do spárů exekutorské společnosti. Abyste se vyhnuli problémům, potřebujete peníze co nejrychleji. Pokud budete žádat o půjčku v bance, možná termín zaplacení doplatku ani nestihnete. Bankovním společnostem totiž trvá vyřízení půjčky velmi dlouho. Budete prověřováni, budete dokazovat příjmy a banky budou zkoumat vaší důvěryhodnost. To vše může zabrat i několik týdnů. Mnohem rychlejší na vyřízení jsou nebankovní půjčky. Jejich vyřízení netrvá dny ani týdny, ale jen minuty.

půjčky před výplatou

Nebankovní půjčky jsou nejen rychlejší, ale i jednodušší na získání

Nebankovní půjčky jsou na českém trhu proto, aby vyplnily mezeru. Konkrétně mezeru v poskytování krátkodobých půjček menších finančních částek. Většinou do 10 000 Kč. Půjčku si rychle vyřídíte a také rychle splatíte. Navíc nebudete procházet žádným složitým papírováním a dokazováním solventnosti. Ideální, když potřebujete rychle zaplatit doplatek za elektřinu. Detailní informace o nebankovních půjčkách najdete zde. Nebankovní půjčky se skvěle hodí i jako půjčky před výplatou.

Půjčky do výplaty

Když se zaměstnavatel zpozdí, nebankovní půjčky opět pomohou

Opozdil se váš zaměstnavatel s vyplacením mzdy a vám hrozí, že se dostanete do finančních potíží? Složenky se musí platit včas a nikoho nezajímá, že vám zaměstnavatel nezaplatil včas. Abyste se nedostali do potíží, opět vám pomohou nebankovní půjčky. Půjčky do výplaty vám pomohou překlenout toto období a až vám výplata přijde, půjčku splatíte a máte po starostech.